اینستاگرام در سال های اخیر به محیطی جذاب برای خرید و فروش خدمات و محصولات تبدیل شده است و هر کسب و کاری که بخواهد بین رقبای خود بدرخشد و دیده شود باید به فکر یک پیج بیزینس باشد. در این میان هر پیجی که فالوور بیشتری داشته باشد، شانس موفقیت بیشتری خواهد داشت. اگر جزو افرادی هستید که می خواهید کسب و کار اینترنتی خود را در اینستاگرام رونق ببخشید، باید به فکر خرید فالوور واقعی باشید.

البته جذب فالور با استفاده از روش هایی همچون تبلیغات و فالو کردن اکانت های دیگر نیز امکان پذیر است. اما توجه داشته باشید که سپردن تبلیغات به پیج های دیگر هزینه بالایی به همراه خواهد داشت. همچنین طبق الگوریتم اینستاگرام تعداد محدودی از کاربران را می توانید. در یک روز فالو کنید که همین مسئله می تواند پیشرفت کسب و کار شما را یک تا دو سال عقب بیندازد. اما با خرید فالوور واقعی نه تنها در هزینه های خود صرفه جویی می کنید، بلکه در مدت زمان کوتاه می توانید موفقیت تجارت خود را به چشم ببینید.

فالوور واقعی چیست؟

اینستاگرام امروز دارای الگوریتم هایی است که به خوبی می تواند بین فالور فیک، ربات ها و فالوورهای واقعی تمایز قائل شود. فالوور واقعی آن هایی است که در پیچ شما فعالیت می کنند، لایک های واقعی داشته و به صورت متناوب کامنت می گذارند. ارسال پست شما برای دیگران و چنین فعالیت هایی نشان می دهد که فالوور وارد شده به صفحه شما واقعی است و یا اینکه فیک است.

یافتن فالوور واقعی که به محتوای شما علاقه نشان داده و فعالیت کند کار سختی است و نیاز به تولید محتوای کاربردی دارد. یکی از راه های میان بر برای وارد کردن فالوورهای واقعی خرید آن ها است. با خرید فالوور واقعی این امکان را به شما می دهد که در مدت زمان بسیار کوتاهی امتیاز صفحه شما را افزایش دهد. خرید فالوورهایی که به کمک ربات فعالیت دارند ممکن است از امتیاز اولیه صفحه شما کم کند و شما را از هدف شما دور کنید.

 

چرا فالوور اینستاگرام بخریم؟

با خرید فالوور واقعی و افزایش اعتبار خود، رقبا را یکی پس از دیگری از میان بردارید و به برندی معتبر و جذاب در سراسر کشور تبدیل شوید. با خرید فالوورهای واقعی ایرانی می توانید کسب و کار اینترنتی خود را در بهترین حالت ممکن قرار دهید و روز به روز به مشتریان خود بی افزایید. پیج هایی که در محیط بومی خود فعالیت می کنند و جذب فالوور دارند، می توان موفقیت خود را در این راه تضمین کنند.

آیا خرید فالوور واقعی امکان پذیر است؟

فالوورهای واقعی افرادی هستند که با میل و رغبت خود برای دنبال کردن شما اقدام می کنند. این افراد می توانند با دنبال کردن پیج شما، لایک و کامنت و استوری کردن پیج شما به میزان قابل توجهی در رسیدن شما به اهدافتان نقش داشته باشند. برای خرید فالوور واقعی می توانید ازنیلو پنل کمک بگیرید. توجه داشته باشید که خرید فالوور واقعی باید چند مرتبه و پشت هم انجام شود تا کاربران پیج شما را به خوبی ببینند و با پست های شما ارتباط برقرار کنند و به یکی از مشتریان دائمی شما تبدیل شوند. با داشتن فالوورهای واقعی اعتبار پیج شما بالا می رود و سیل عظیم کاربران به سوی پیج شما روانه می شود.

چرا فالوور فیک نخریم؟

کسانی که به فکر خرید فالوور فیک و ارزان قیمت هستند و فکر می کنند با این راه به موفقیت کسب و کار خود کمک می کنند، باید بگوییم که سخت در اشتباهند. چرا که خرید فالوور فیک به جز هزینه اضافی چیز دیگری به  همراه نخواهد داشت و حتی برای پیج بازخورد منفی در پی دارد. برای اینکه بتوانید از پست ها و استوری های خود بازخورد زیادی دریافت کنید و پیج شما به کاربران بیشتری نمایش داده شود، باید لایک و کامنت واقعی داشته باشید و تنها در صورتی این امر امکان پذیر است که به دنبال فالوورهای واقعی باشید. فالوور فیک باعث کاهش لایک و کامنت و در نتیجه ریزش پیج می شوند و نتایج غیر قابل جبرانی برای پیج های کاری به دنبال خواهند داشت.

بیشتر بخوانید: خرید فالوور ۱۰۰ درصد واقعی

انتخاب سایت خرید فالوور واقعی چه اهمیتی دارد؟

انتخاب سایت معتبر برای خرید فالوور بسیار با اهمیت است. هنگامی که شما از یک سایت معتبر برای خرید فالوور واقعی اقدام می کنید، اکانت های واقعی شما را دنبال می کنند. اکانت هایی که فعال هستند و لایک و کامنت بیشتر به همراه می آورند. به هر میزان که فالوور واقعی خریداری کنید. به همان میزان پیج شما دیده می شود و تعداد فالوورهای شما روز به روز افزایش می یابد. این سایت ها با توجه به نوع محتوایی که شما تولید می کنید فالوورهای واقعی را دسته بندی و به شما معرفی می کند. با این کار تعداد قابل توجهی مخاطب واقعی وارد صفحه شما می شود و شروع به فعالیت می کند. این موضوع باعث پیشرفت پیج اینستاگرام شما خواهد شد و این در حالی است که اگر با قیمت ناچیز اقدام به این کار کنید تعداد قابل توجهی از فالوور واقعی نخواهند بود.

فالوور واقعی قیمت مناسب از کجا بخریم؟

در میان روش های جذب فالوور، خرید فالوور راهی ساده و زود بازده است که می تواند در مدت زمان کوتاه پیج شما را به محبوب ترین پیج در میان رقبا تبدیل کند. خرید فالوور واقعی برای صاحبان پیج های تجاری اینستاگرام می تواند گامی طلایی در پیشبرد اهداف آن ها باشد. با خرید فالوور از نیلو پنل می توانید از پشتیبانی سایت در امور جذب فالوور بهره مند شوید. و با کم ترین هزینه بهترین نتیجه را دریافت کنید.